marzę o koncercie tylko z Gusłami....

Forum dyskusyjne o płycie Gusła.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez gad44 » maja 17 2008 - 14:25:04

Something napisał(a):w Gdansku LC chyba bedzie gralo w kosciele


I co Something? Będziesz miał dylemat czy pójść, czy nie :P :D

A jeśli o mnie chodzi to chociaż Ciechanowski zamek nie wydaje mi się najlepszym miejscem, to i tak jestem za. Blisko będę miał :D
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Postprzez HardChief » maja 17 2008 - 14:48:30

Czarny dingo, kimkolwiek jesteś, twój post traktuje jako skuteczniejszy niż gaz rozweselający :D
Co do pomysłu na same "Gusła", wiem że nierealne, ale idea zajebista. Ja w czerwcu wybieram się na Kupałę do Szczecina, ma być Żywiołak i parę innych kapel. I jak już fantazjujemy, to jakbym wygrał szóstkę w totolotka, to przysięgam z ręku na sercu - zorganizuję taki koncert. Pod warunkiem że siedmiu nie zawsze... by się zgodzili. I do tego Żywiołak. Ale by było pogaństwo :wink: A jako ziom z zachodniego pomorza, to myślę że na wyspie Wolin. Albo na Gotlandii. Zajebiście klimatyczna szwedzka wyspa, gdzie co roku odbywa się festiwal miłośników średniowiecza. Tak, to jest plan, słowiańska chąsa na dawnych wikingów. Trzymajcie kciuki za moje sześć trafień... :wink: Forumowicze będą mieli zniżki :wink:
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez ibliss » maja 17 2008 - 15:00:13

będę trzymać, nie zasnę. ;)
pomysł fajny... jakby tak pozbierać z tych kilku mych koncertów, to ładny kawałek guseł już słyszałam. jestem słowianinem - o, to to chętnie. i taki wczorajszy poznański did lirnik - miodzio.
tak zwana ludzkość w obłędzie.

silence is sexy.
ibliss
 
Posty: 98
Dołączył(a): maja 27 2007 - 21:01:42
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Something » maja 17 2008 - 15:17:06

gad44 napisał(a):
Something napisał(a):w Gdansku LC chyba bedzie gralo w kosciele


I co Something? Będziesz miał dylemat czy pójść, czy nie :P :D

A jeśli o mnie chodzi to chociaż Ciechanowski zamek nie wydaje mi się najlepszym miejscem, to i tak jestem za. Blisko będę miał :D

ja tam nie mam oporow by wejsc do starych kosciolow, sobie ogladam zabytki bo to taki kraj, ze tu jedynymi niemal zabytkami sa koscioly
nowe to z reguly mega kicz (w starych w sumie tez czesto :P z tym, ze taki zabytkowy...)

ja tam tylko nie lubie w tych szamanskich obrzedach uczestniczyc, bo co jak Jezus naprawde byl Bogiem? za takie swiadomo uczestniczenie w spektaklach wykpiwajacych Boga moge miec przechlapane...
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez janusz92 » maja 17 2008 - 19:12:52

No to jest juz tyle propozycji, gdzie by koncert zorganizowac, to moze odrazu cala trase koncertowa :wink:
janusz92
 
Posty: 22
Dołączył(a): maja 17 2008 - 10:07:58

Re: marzę o koncercie tylko z Gusłami....

Postprzez gad44 » stycznia 25 2010 - 15:41:25

Przez przypadek trafiłem na galerię ruin teatru w Gliwicach i pomyśałem, że pasowałyby na Gusłowy koncert.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Poprzednia strona

Powrót do Płyta "Gusła"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron