Gusła czy Kniaź

Forum dyskusyjne o płycie Gusła.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Gość » listopada 13 2005 - 18:59:04

czesc Nieomylny 8)
Gość
 

Postprzez sic » września 6 2008 - 20:14:31

Tak odnośnie tematu to mnie się bardziej Gusła podobają - może dlatego, że Kniazia słuchałem 2 razy :D
sic
 
Posty: 19
Dołączył(a): kwietnia 27 2008 - 15:37:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Panzerfaust » września 8 2008 - 14:06:07

Kniaź brzmi bardziej surowo - i niektóre kawałki dzięki temu chyba nawet zyskują na sobie.
Panzerfaust
 
Posty: 52
Dołączył(a): listopada 26 2007 - 14:28:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Adam » września 8 2008 - 15:57:03

Kniaź brzmi bardzo "domowo", przez co, moim zdaniem, gorzej.
Adam
 
Posty: 383
Dołączył(a): grudnia 6 2005 - 21:44:22
Lokalizacja: synek! nie ma takiego bicia! koniec imprezy!

Postprzez glorfindel » listopada 4 2008 - 19:50:33

A propo's, mógłby jakiś forumowicz wrzucić kniazia na rapidshare, albo jakieś takieś inne stronki tego typu? Aktualnie wszystkie linki dotyczące kniazia na darkwarezie są nieaktualne.
Gdy nocą ku tonie zwrócisz swe lice....
glorfindel
 
Posty: 45
Dołączył(a): marca 15 2008 - 21:11:31

Postprzez TommyGun » listopada 4 2008 - 21:33:34

glorfindel napisał(a):A propo's, mógłby jakiś forumowicz wrzucić kniazia na rapidshare, albo jakieś takieś inne stronki tego typu?
Sprawdź PW 8)
"Szkoda tylko, że to wszytko się kiedyś skończy..."
http://www.lastfm.pl/user/TommyGun13
TommyGun
 
Posty: 66
Dołączył(a): lipca 15 2008 - 21:47:37
Lokalizacja: Elbląg

Re: Gusła czy Kniaź

Postprzez robolitos » sierpnia 28 2009 - 22:28:22

Zajebisty post no mega dawno się nie usmiałem tak jak teraz. Przypomniał mi sie fragment filmu RRRR. Jak wódz brudnowłosych mówi do swojego plemienia "Mam plan Co o nim sądzicie. Ale wódz nic nie powiedział. Acha, weźmiemy zakładnika co o tym sądzicie (odgłoś jak od małpy huhuhuhuhu) więc co o tym sądzicie".

Albo "Chcesz opowiem ci wiersz. No opowiedz. NIEBOOOO. No ładne. Ładny? ale nie jestem pewnien zakończenia"


Zaje fajnie hehehehe no super. A co sądzicie o tym Leperrrrrr czy senat hmmm??? Bo ja myśle, że bardziej Śikorski lepiej wymiatał.
robolitos
 
Posty: 11
Dołączył(a): kwietnia 20 2008 - 12:19:23

Re: Gusła czy Kniaź

Postprzez gad44 » września 1 2009 - 10:40:27

robolitos napisał(a):Zajebisty post no mega dawno się nie usmiałem tak jak teraz. Przypomniał mi sie fragment filmu RRRR. Jak wódz brudnowłosych mówi do swojego plemienia "Mam plan Co o nim sądzicie. Ale wódz nic nie powiedział. Acha, weźmiemy zakładnika co o tym sądzicie (odgłoś jak od małpy huhuhuhuhu) więc co o tym sądzicie".

Albo "Chcesz opowiem ci wiersz. No opowiedz. NIEBOOOO. No ładne. Ładny? ale nie jestem pewnien zakończenia"


Zaje fajnie hehehehe no super. A co sądzicie o tym Leperrrrrr czy senat hmmm??? Bo ja myśle, że bardziej Śikorski lepiej wymiatał.


Ale o co chodzi?

Kniaź to pierwotna wersja Guseł, bardziej surowa w brzmieniu (można ją znaleźć gdzieś na necie). Nie chodzi tu o utwór.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Poprzednia strona

Powrót do Płyta "Gusła"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron