Praca o Lao Che!

Forum dyskusyjne o płycie Gusła.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Praca o Lao Che!

Postprzez Sargon (p) » grudnia 3 2005 - 03:25:47

Niedawno wpadłem na pomysł napisania pracy o Lao Che. Początkowo miała to być poezja z Powstania Warszawskiego z muzyką Lao w tle, jednak po głębszym zastanowieniu postanowiłem pisać o płycie Gusła. Mój prowadzący przystał na to z ogromną chęcią, zwłaszcza, że lubi muzykę Lao Che. Temat pracy to "Motywy staropolskie na płycie Gusła zespołu Lao Che" lub "Staropolszczyzna i dawne wierzenie słowiańskie na płycie Gusła zespołu Lao Che". Chciałbym by ta praca była pod względem merytorycznym jak najbardzej prawidłowa, ale także i ciekawa. Moje pytanko lub może prośba brzmi: jeśli macie jakiekolwiek materiały na kompie dotyczące wierzeń dawnych słowiań, języka staropolskiego, tudzież i cosik o Lao Che;), jakieś ciekawe sugestie albo pomysły to proszę o nadsyłanie ich na moj adres e-mail: sargon@interia.pl lub czynny udział w dyskusji, którą uważam za otwartą:P heh... pozdrawiam:)

tak więc "czort karty rozdał..." ;)
Sargon (p)
 

Postprzez bastor » grudnia 3 2005 - 03:38:23

Ten temat byl juz walkowany szefie. Z tego co wiem to powstalo juz pare prac na ten temat. Sam jedna czytalem . Co do materialow to jest tego duzo. Sam posiadam niezla kolekcje ksiazek na temat wiary czy jezyka dawnych slowian.Podesle ci liste ktore powinienes sprawdzic . na prv ci to posle co by forum nie zasmiecac.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Praca o Lao Che!

Postprzez Sargon (p) » grudnia 3 2005 - 21:31:39

Dzięki z góry za informacje! Ja dotychczas nie spotkałem się jeszcze z taką pracą, lae myślę, że w tej kwestii co za dużo, to nie niezdrowo;) Byłbym zobowiązany gdybyś coś podesłał na maila. pozdrawiam
Sargon (p)
 

Postprzez Fender » stycznia 22 2006 - 00:28:18

polecam plyty Behemotha "Grom" i "Sventevith (Storming Near the Baltic)"
Fender
 

Postprzez Something » stycznia 22 2006 - 13:33:00

"Grom" :D :D :D

Lasy Pomorza :D
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Płyta "Gusła"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron