Mały off-top

Tematy i opinie użytkowników. Zaproponuj temat, rozpocznij dyskusję. Pełna dowolność.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Re: Mały off-top

Postprzez bastor » sierpnia 11 2009 - 21:46:34

No fajnie fajnie. Ale czy ktoś pokusi się o wytłumaczenie skąd ta niemoc wynikała ?
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Re: Mały off-top

Postprzez gad44 » lipca 19 2014 - 10:58:39

Gdybym miał fb to bym napisał na fb, ale nie mam, więc napiszę to na tym cmentarzu, żeby jakoś się to zachowało.

Śniło mi się, że w telewizji był emitowany koncert Lao Che. Z tej okazji do mojego rodzinnego domu w Ciechanowie, przyjechało kilka osób z forum na oglądanie. Koncert zaczął się bez nich i tak najpierw poleciała Królowa w której były dwie basówki – Ryśka i Myszy. Później zaczęli grać Las Maquinas de la Muerte KNŻ i w tym momencie zobaczyłem, że przed dom zajechało czerwone Seicento Mrówka. Samochód ciągnął za sobą małą przyczepkę na której był dobrze umocowany ogromny plecak. Wyszedłem przed dom na przywitanie (z lekkim żalem, bo z telewizora wciąż słyszałem jak Spięty śpiewa Maszyny śmierci). Z samochodu wyszedł najpierw Czaro, który był jeszcze większy niż w rzeczywistości i powiedział mi, że ten plecak na przyczepce to jego, bo w bagażniku nie było na niego miejsca. Oprócz Czara z samochodu wyszła jego dziewczyna, później nati, adelka i jakiś chłopak którego nie znałem. Nati wyglądała jak nati, natomiast adelka była wysoka i dodatkowo nie lubiła zwierząt. Wiem to ponieważ mój pies wybiegł na przywitanie, a adelka od razu powiedziała, że jest głupi, kiedy spojrzałem na nią z wyrzutem, to się zreflektowała, że w sumie to może wcale taki głupi nie jest, ale ona nie lubi wszystkich zwierząt, więc jej się tak powiedziało. Weszliśmy do środka na koncert. Zdążyliśmy usłyszeć ostatnie dźwięki Maszyn śmierci, potem poleciały dwie piosenki z Prądu, ale nie pamiętam jakie. Przez cały koncert Czaro był na mnie zły, że nie mam odtwarzacza VHS, bo chciał wszystko nagrać. Później się okazało, że zapomniał wziąć kasety, więc nawet jakbym ten odtwarzacz miał to i tak by nic z tego nie było. Po napisach końcowych wyszliśmy przed dom na grilla. Miałem możliwość przez chwile porozmawiać z adelką, okazało się, że wraca do Warszawy i chce zostać uznaną pisarką. Rozmowę przerwał nam zapach dymu. Okazało się, że zapalił się kasztan, który stoi przed domem. Chciałem ugasić pożar motyką, a co ciekawe, udało mi się to. Tlącą się korę zgasił Czaro taką normalnych rozmiarów gaśnicą, którą nosił przy pasku spodni. Powiedział mi, że odkąd palił mu się trawnik zawsze tę gaśnicę nosi ze sobą. Pomyślałem, że to dobry pomysł i też przyczepiłem sobie do paska gaśnicę tyle, że mniejszą. Dość szybko zapadła noc i okazało się, że w sumie to chcielibyście przenocować. Moja mama z początku nie była bardzo przekonana do tego pomysłu, ale nati była dla niej taka miła, że się zgodziła.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Mały off-top

Postprzez Quos » września 8 2014 - 13:53:11

gad44 napisał(a):Śniło mi się, ...


WOW.
Takiego powiewu świeżości to dawno tu nie było. Spodobała mi się ta impreza. Piszę się na następną (mam recorder VHS, więc mogę wziąć ze sobą).
Do wersji 2.0 snu mam propozycję na przyczepkę dla Czara na plecak


PS.
Gratuluję drugiego i trzeciego posta w tym roku :)
W bagażniku jadę na koncert...
Quos
 
Posty: 165
Dołączył(a): listopada 11 2005 - 16:19:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mały off-top

Postprzez nati » listopada 9 2014 - 14:55:45

Oh, to tu się jeszcze czasem coś dzieje!
Jak coś to dajcie znać kiedy ta impreza, bo ja to bardzo chetnie i obiecuję, że będę wyglądała jak nati będę miła dla mamy gada! ;)
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Re: Mały off-top

Postprzez gad44 » listopada 13 2014 - 14:49:22

Bardzo się cieszę, że mój post wywołał takie poruszenie. Kto wie - może za dwa miesiące nawet adelka napisze, że fajny sen miałem? :P
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Mały off-top

Postprzez adelka » listopada 19 2014 - 14:00:17

Bardzo fajny sen miałeś ;)

I nie przejmuj się, za dwa lata Facebook upadnie i wszyscy tutaj wrócimy <3
33 jest numerem jeden
adelka
 
Posty: 78
Dołączył(a): lipca 27 2008 - 10:59:20
Lokalizacja: warszawa

Re: Mały off-top

Postprzez Czaro » lutego 4 2015 - 21:55:09

Ale ja zawsze wszystko nagrywam. Zawsze. I nie ma to tamto.

A tak poza tym, to cieszę się, że tu się coś czasem dzieje. Akurat wszedłem tu, bo właśnie wyszedł nowy singiel Lao i chciałem poczytać coś mądrego na jego temat.
Czaro będzie wiedział ;)
Czaro
 
Posty: 169
Dołączył(a): marca 16 2008 - 20:39:18
Lokalizacja: Praga, ale ta warszawska

Re: Mały off-top

Postprzez gad44 » lutego 4 2015 - 22:39:58

Czaro napisał(a):Ale ja zawsze wszystko nagrywam. Zawsze. I nie ma to tamto.


Ta, nie ma to tamto, a w plecaku VHS-ów nie było.

Czaro napisał(a):Akurat wszedłem tu, bo właśnie wyszedł nowy singiel Lao i chciałem poczytać coś mądrego na jego temat.


Ja tu wchodzę ostatnio, żeby zobaczyć, czy powstanie nowy temat odnośnie płyty "Dzieciom", ale coś wątpię. W 2014 roku łącznie było 7 postów? Chociaż trzeba przyznać, że w tym roku lecimy jak głupi :P

A co do singla "Tu", to mi kojarzy się z twórczością Toma Waitsa. Ale to dobrze, jak już się wzorować to na najlepszych :)
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Mały off-top

Postprzez Czaro » lutego 5 2015 - 00:41:34

Ty nie o plecaku mi tutaj, tylko gdzie zgubiłeś Mrówka?
Czaro będzie wiedział ;)
Czaro
 
Posty: 169
Dołączył(a): marca 16 2008 - 20:39:18
Lokalizacja: Praga, ale ta warszawska

Re: Mały off-top

Postprzez gad44 » lutego 5 2015 - 10:21:33

Czaro napisał(a):Ty nie o plecaku mi tutaj, tylko gdzie zgubiłeś Mrówka?


Nie zgubiłem Mrówka, zauważ, że w Seicento przyjechało 5 osób. Nie było więcej miejsca. A przecież wiadomo, że Mrówek jest społecznikiem, dlatego wcale bym się nie zdziwił, gdyby on po prostu zrezygnował z wyjazdu, bo nie chciał nikomu odmówić miejsca w samochodzie. Mró. to taki forumowy Jezus.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Mały off-top

Postprzez nati » lutego 5 2015 - 12:22:28

gad44 napisał(a): Mró. to taki forumowy Jezus.


Hahahaha :D

Jak znam Mrówka to pewnie z 2 mapami na stopa wali, w między czasie udzielając kierowcy korków z matmy ;)
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Poprzednia strona

Powrót do Tematy użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość