Katastrofa samolotu prezydenckiego

Tematy i opinie użytkowników. Zaproponuj temat, rozpocznij dyskusję. Pełna dowolność.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez Something » kwietnia 16 2010 - 23:36:19

Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez rodyna » kwietnia 21 2010 - 00:58:51

Człowieku, ty już miałeś nie zabierać głosu w tym temacie!
rodyna
 
Posty: 12
Dołączył(a): kwietnia 27 2006 - 22:02:09

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez Something » kwietnia 21 2010 - 08:08:02

Linki to nie zabieranie głosu ;]
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez gad44 » kwietnia 11 2011 - 00:35:03

Jestem ciekaw Państwa przemyśleń w rocznicę katastrofy. Jakieś zmiany? Ktoś przewidywał, że tak to będzie wyglądało? Ktoś myślał, że będzie inaczej?

Jeśli chodzi o mnie to nie mogę powiedzieć, że jestem zdziwiony, jednak, kurde, łudziłem się, że będzie inaczej. Pocieszam się faktem, że każdy przeżywa takie sprawy indywidualnie i człowiek który twierdzi, że nie zasługuję na miano uczciwego Polaka, bo nie uważam za najlepszy pomysł stawiania pomnika na Krakowskim Przedmieściu wystawia laurkę nie mi, ale sobie.
Staram się, żeby głupoty nie wytrącały mnie z równowagi i po cichu przeżywam ten dzień.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » kwietnia 11 2011 - 08:44:45

Ja się łudziłem, że przynajmniej prezesik tego konkretnego dnia będzie trzymać gębę na kłódkę. Co do tego się łudziłem.

Mój znajomy w sobotę pozwolił sobie na taką refleksję, że gdyby nawet ktoś chciał w rocznicę iść i zapalić świeczkę pod Pałacem, to tego nie zrobi - bo raz, że by go te świry z Gazety Polskiej nie dopuściły, a dwa, że potem zostałby np. przez takiego Sakiewicza zaliczony w ich poczet.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez HardChief » kwietnia 11 2011 - 11:18:20

Poszliśmy wczoraj z żoną do Teatru na "Trylogię" w reżyserii Klaty. Akurat grali przez dwa dni - w sobotę i niedzielę, i tak akurat wyszło (bardziej świadomie) że stwierdziłem, że te 4 godziny poświęciłem na z jednej strony przezabawne, a z drugiej arcytragiczne "medytacje narodowe". Będąc w okolicach Krakowskiego Przedmieścia niesposób było niezauważyć ludzi z flagami, stoisk ze zniczami, byliśmy akurat na Mszy zupełnie przypadkowo w jednym z kościołów w centrum (u Dominikanów zazwyczaj nie czyta się listów Episkopatu, dlatego zazwyczaj tam chodzę) i byłem zażenowany, jak Ksiądz na ogłoszeniach stwierdził że jego parafia jako pierwsza "miała mszę w Polsce za ofiary katastrofy". I ja w tej licytacji nie zamierzam uczestniczyć, dla mnie to jest taka sama szarża jak w przedstawieniu Klaty. Z jednej strony szkoda tej prawie setki istnień ludzkich, z drugiej wkurw że jako państwo i społeczeństwo żyjemy tylko przeszłością i tragedią. A nauki z tego na przyszłość - jak zwykle - żadnej...
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » kwietnia 11 2011 - 11:27:10

HardChief napisał(a):Z jednej strony szkoda tej prawie setki istnień ludzkich, z drugiej wkurw że jako państwo i społeczeństwo żyjemy tylko przeszłością i tragedią. A nauki z tego na przyszłość - jak zwykle - żadnej...


Żeby było śmieszno-straszniej:
w sobotę dziennikarze kręcili nosami na Komorowskiego, który wracał rządowym jakiem-40 z Budapesztu i zrezygnował z lądowania w Krakowie (miał złożyć wieńce na Wawelu), bo warunki nie pozwalały na lądowanie.
I tak sobie pomyślałem: kurde, ale bezczelnie jest przez rok wołać, że normy bezpieczeństwa, że samoloty, że bezpieczne VIP-y - a potem jak przychodzi co do czego, to noskiem kręcić, że przecież taki tam byle boczny wiatr na Balicach i można było lądować, a ten Komorowski taki małostkowy i na pewno się chciał wykręcić.
To jest właśnie żenada.

No ale, Panowie, to w sumie drobnostka - bo przecież insurekcja niedługo będzie; Kaczyński w sztabie, a pani Joanna od krzyża w pierwszej linii. 8)
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez jigsaw » kwietnia 11 2011 - 12:12:55

Nie mam telewizora i w ogóle od znajomej dowiedziałem się o rocznicy...

Niestety media skutecznie mi cały Smoleńsk obrzydziły robiąc sobie z niego swoistą ikonę popkultury
Wiem że temat jest delikatny, oczywiście nie ma tu nic odnośnie ludzkich tragedii jaką była ta katastrofa.
SEX---Ogłoszenie---SEX

Kupię plakat brus liego!! cena nie gra roli
jigsaw
 
Posty: 23
Dołączył(a): kwietnia 11 2011 - 09:13:10

Re: Katastrofa samolotu prezydenckiego

Postprzez niesmiertelna » maja 12 2011 - 13:56:42

Witam bardzo serdecznie!

Najlepsze Radio w internecie BLACK or WHITE zaprasza wszystkich fanów Lao Che na specjalną audycję tylko i wyłącznie z ich muzyka!

Czwartek godzina 18! Startujemy
www.radiobow.pl Kanal Black!

Pozdrawiamy Ekipa Radia
niesmiertelna
 
Posty: 5
Dołączył(a): maja 7 2011 - 18:47:13

Poprzednia strona

Powrót do Tematy użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron