Wyborowy HardChief

Tematy i opinie użytkowników. Zaproponuj temat, rozpocznij dyskusję. Pełna dowolność.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Wyborowy HardChief

Postprzez HardChief » grudnia 17 2010 - 10:51:53

Postanowiłem kandydować. Nie na prezydenta, nie na posła, nawet nie na osiedlowego radnego.
Tworzony przeze mnie w trudzie i znoju blog "HardChiefowe Plemię" bierze udział w rywalizacji o tytuł "Blog Roku 2010"
http://www.blogroku.pl/hardchief,gwcu9,blog.html
Kategoria "Absurdalne i offowe". Głosowanie zaczyna się 16 stycznia. Na razie montuję program i komitet wyborczy. Ochotnicy (czki), wolontariusze (ki) i proletariusze (ki) zawsze mile widziani. Poza "nie dobrym słowem" i satysfakcją moralną "niewiele Ci mogę dać".
Hasło wyborcze: "Doceń opowieści Tfardego Wodza z życia i z dupy wzięte" :wink:
Dziękuję za uwagę, moderatorom i Zespołowi za gościnę litościwie licząc na możliwość pozostania z niniejszym nieodpłatnym ogłoszeniem wyborczym
za każdy oddany w styczniu głos - chrześcijańskie "Bóg zapłać"
Czuwaj!
HardChief
http://hardchief.bloog.pl/
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Re: Wyborowy HardChief

Postprzez gad44 » grudnia 17 2010 - 14:06:25

HardChief napisał(a):(...)komitet wyborczy. Ochotnicy (czki), wolontariusze (ki) i proletariusze (ki) zawsze mile widziani(...)


A na czym ten wolontariat miałby polegać?
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Wyborowy HardChief

Postprzez HardChief » grudnia 17 2010 - 15:46:51

Na tym samym na czym polegają ochotnicze działania w przypadku innych kampanii wyborczych. Odpada tylko zbieranie kasy, bo akurat w tej kampanii kasa jest niepotrzebna a jej ekwiwalent stanowią smsy wysyłane na dany blog. Jeżeli ktoś poleci znajomym, wywiesi na gg albo facebooku wyborcze hasło albo wpadnie na jakiś odlotowy ale realny pomysł na promocję - to ma zapewnioną moją dozgonną wdzięczność, paciorek i inne formy niematerialnego podziękowania.
Wiem, strasznie gówniane czynniki motywujące :wink:
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Re: Wyborowy HardChief

Postprzez HardChief » stycznia 12 2011 - 09:27:08

Od wczoraj ruszyło głosowanie na Blog Roku 2010
Jeżeli jest ktoś, kto chciałby wesprzeć "HardChiefowe Plemię" hardchief.bloog.pl, to może wysłać sesemesa o treści I00044 na numer 7122
Sesemes kosztuje 1 złoty 23 grosze a kasa zebrana z głosowania idzie na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych
Więcej szczegółów na blogroku.pl
Z góry z całego serca "Bóg zapłać"
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00


Powrót do Tematy użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron