co słuchacie w tym tygodniu?

Tematy i opinie użytkowników. Zaproponuj temat, rozpocznij dyskusję. Pełna dowolność.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez gad44 » stycznia 21 2011 - 15:41:00

Podlinkowałem dwa kawałki które mi się podobają. Tobie one nie podchodzą, więc pytasz się mnie dlaczego lubię Lao Che, który Ty też lubisz, tak?

Nie wiem czy mam to jakoś połączyć z tym co podlinkowałem wcześniej, i kurwa ciągle nie czaję jaki to ma ze sobą związek, ale luz. Już Ci mówię, co "akurat mnie kręci w Lao Che"(kolejność nie jest przypadkowa). Po pierwsze to różnorodność - każda płyta różni się od poprzedniej. Kumacja muzyczna, czyli czerpanie z różnych źródeł rzeczy wartościowych. Teksty Spiętego, z którymi bardzo często się identyfikuję. Sentyment jakim darzę płytę "Powstanie Warszawskie". Energia koncertowa. Nie jest to wszak zbiór zamknięty, bo na pewno istnieje wiele innych zjawisk związanych z Lao Che, które mnie "kręcą", a które teraz jakoś nie przychodzą mi do głowy.

I jak? Rozjaśniłem Ci sytuację?

Uważam, że w każdym gatunku muzycznym można znaleźć coś interesującego (i to się łączy z tą kumacją muzyczną Lao Che, o której pisałem wcześniej). Elliott Smith gra piękne, spokojne piosenki (dla Ciebie nuda, dla innego sztuka, no i który lepszy?). Abradab jest dobry w hip-hopie, z resztą, tak naprawdę to nie orientuję się czy jest, bo ni chuja nie wiem co tam teraz się dzieje, ale wiem, że tworzy dobrą muzykę i za to mu chwała. Piosenka którą zalinkowałem jest humorystyczna, jeśli chcesz czegoś poważniejszego to np. utwór z tej samej płyty Więc wiedz, chyba, że chodzi Ci o to, że cały hip-hop to "lipne rymowanki", to wtedy nie pogadamy, bo nie ma o czym.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez monaa13 » stycznia 21 2011 - 16:17:33

Ja nie wiem dokładnie czego Ty czy każdy inny tu obecny na forum słucha. Natomiast dzielę się właśnie w tym temacie zespołami jakich ja słucham. gad44 wspomniał o Abradab. Szczerze? Nie słyszałam o nim do czasu pojawienia się go w utworze Wszyscy muzycy to wojownicy. Mnie zwyczajnie taka muzyka nie interesuje. Jak komuś się podoba to ok, jego wybór. Może mi się to podać lub nie. Ale podoba mi się jak ktoś słucha podobnych zespołów jak ja. Fajnie wiedzieć, że zespół ma więcej sympatyków.
Jestem również zalogowana na innym forum pewnego zespołu. Tam to dopiero gusta muzyczne są przeróżne! Mam znajomych którzy są fanami muzyki takiej jak Abradab czy Elliott Smith oraz Lao Che! I kurczę jak oni potrafią się bawić na koncertach. Na mojej liście w foobar'ze są różne piosenki. Te żywe z mocnym brzmieniem ale i zupełnie inne, takie jak Grzegorz Turnau.
A Lao Che? Gra u mnie prawie codziennie. Uwielbiam ich muzykę, dawkę energii jaką dają na koncertach. Jak wspomniał gad44 teksty są niezwykłe, jedyne. ich każda płyta ma w sobie to coś, co mnie tak bardzo przyciąga. Między innymi dlatego uwielbiam Lao Che i nie zamierzam przestać ich słuchać mimo, że moja muzyczna biblioteka jak tak różna.
Poleć mi coś mocnego na ból istnienia
monaa13
 
Posty: 49
Dołączył(a): kwietnia 5 2010 - 21:15:24
Lokalizacja: Zagłębocze/Kraków

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez Lisowski1612 » stycznia 22 2011 - 00:44:34

Lisowski1612
 
Posty: 22
Dołączył(a): lutego 24 2010 - 22:28:53

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez Lisowski1612 » stycznia 22 2011 - 00:55:20

Lisowski1612
 
Posty: 22
Dołączył(a): lutego 24 2010 - 22:28:53

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez adelka » stycznia 22 2011 - 15:51:20

Widzę, że nic nie wiecie o życiu, ale ja Wam wszystko wytłumaczę.

Więc jeśli chodzi o Abradaba to jest tak, że najpierw się go słucha bo jest się gówniarzem, później przestaje się go słuchać bo jest się gówniarzem, aż w końcu (niestety nie w każdym przypadku) przestaje się być gówniarzem i się go słucha lub nie.

Mam nadzieję, że pomogłam i teraz Wasze życie będzie piękniejsze i bardziej uporządkowane. I pamiętajcie, kiedy bardzo czegoś pragniecie, tak całym serduszkiem, to caluśki wszechświat działa potajemnie, byście mogli te pragnienie spełnić. Naprawdę.

A słucham Skadji Strachów,
fajno.
33 jest numerem jeden
adelka
 
Posty: 78
Dołączył(a): lipca 27 2008 - 10:59:20
Lokalizacja: warszawa

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez gad44 » stycznia 22 2011 - 17:48:25

adelka napisał(a):Więc jeśli chodzi o Abradaba to jest tak, że najpierw się go słucha bo jest się gówniarzem, później przestaje się go słuchać bo jest się gówniarzem, aż w końcu (niestety nie w każdym przypadku) przestaje się być gówniarzem i się go słucha lub nie.


Teraz już rozumiem... Przepraszam Something, że tak zareagowałem impulsywnie, ale ja jeszcze wtedy tego wszystkiego nie pojmowałem... Teraz już wiem jak to wygląda i jest mi głupio :(

adelka napisał(a):Mam nadzieję, że pomogłam i teraz Wasze życie będzie piękniejsze i bardziej uporządkowane. I pamiętajcie, kiedy bardzo czegoś pragniecie, tak całym serduszkiem, to caluśki wszechświat działa potajemnie, byście mogli te pragnienie spełnić. Naprawdę.


Pierdolę studia, zostaję Wojownikiem Światła.

P.S. a w następnym tygodniu The Kills na przemian z Karoliną Cichą. Piszę to, żeby mój post nie był takim totalnym offtopem.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez Lisowski1612 » stycznia 22 2011 - 22:36:10

Dobry wieczer..


Czas odswiezyć to zmurszałe forum..towarzystwo wzajemnej adoracji..gady, płazy, insze stworzenia..Ktoś tu słucha strachów, inszy ktoś podniecony jest że studiuje..(pierdolę studia, zostane.,.itd, itp..).Porażka, zaprzaństwo, ogóna tragedia..Kurwa mać!!! To jest ta przyszła inteligencja pracująca na moją emeryturę???. To ja się pytam, co czytamy, hę? Może porozmawiamy? To ja się pytam, co oglądamy, hę?. Może porozmawiamy?. Bo o muzyce to widzę nie bardzo.
Zapytam szanownych studentów o taka prosta sprawę: kim jesteśmy? Co wykoncypują? Wiem, wiem...nic. Nie maja czasu, studiują.


Poza tym uważam, że ostania płyta Lao Cze jest słaba.
Lisowski1612
 
Posty: 22
Dołączył(a): lutego 24 2010 - 22:28:53

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez gad44 » stycznia 22 2011 - 23:30:20

:lol:

Lisowski1612 napisał(a):Czas odswiezyć to zmurszałe forum..


Staraj się Pan, próbuj Pan, jednak nie wróżę sukcesów. Wszyscy już na fejsie siedzą.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez adelka » stycznia 23 2011 - 12:58:59

Lisowski1612,

niedawno widziałam taki napis na ścianie Mój brat jest cipo LOL i tak mi się o nim przypomniało jak przeczytałam Twojego posta.

Słuchaj, będziesz chciał kiedyś pewnie popełnić samobójstwo i może w związku z tym jakiś liścik pożegnalny sobie pierdolniesz i pomyśl jak to będzie wyglądało.

„Dobry wieczer..

Czas napisac ten zmurszały list….jestem fajny, ale inni nie…lubie kotki piestki i inne stworzonka, o cos mi chodzi ze studiami…ze one nie są fajne…ale nie wiem dokladnie o co mi chodzi.Poraszka, i płaczę dlatego. Kurwa, hę!!!. Postanowiłem umżeć, bo nie mogę już dłużej żyć…….i studenci nie mają czasu, nic, nic, nic???. A ostatnia płyta Lao Cze jest słaba.”

Prawda, że nie najlepiej to wygląda? No, ale spójrzmy co się dzieje dalej. Jesteś już w niebie dla ludzi stawiających znaki interpunkcyjne w różnych śmiesznych miejscach lub po prostu w złych, bo byli chorzy kiedy pani to omawiała, i siedzisz sobie na chmurce i mogę się założyć, że jest Ci przykro gdy widzisz, jak Pan Policjant bierze list do ręki i robi hihi, i ej Zenek patrz on napisał „umżyj”, hihi.

Oczywiście, to tylko przykład.

I teraz nie wiem, czy mam Cię jeszcze jakoś zachęcać innymi przykładami, żebyś popracował nad jaśniejszym wyrażaniem myśli, czy, i tu będzie ładna pętelka, pisząc tak niejasno dajesz sygnał, że nie umiesz również czytać ze zrozumieniem i w ogóle to komunikowanie się z innymi średnio Cię interesuje, a piszesz tylko z potrzeby serca, jak Rabelais, który pisał tak jak dziecko załatwiające się pod krzakiem – żeby sobie ulżyć? Jestem w kropce. W kropce, której nie stawia się za znakiem zapytania.


gad44 napisał(a):
Staraj się Pan, próbuj Pan, jednak nie wróżę sukcesów. Wszyscy już na fejsie siedzą.


Ja nie. Wyrzucili mnie. Jak widać.
33 jest numerem jeden
adelka
 
Posty: 78
Dołączył(a): lipca 27 2008 - 10:59:20
Lokalizacja: warszawa

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez Lisowski1612 » stycznia 24 2011 - 18:26:33

Przepraszam wszystkich, których obraziłem wypisując te głupoty powyżej. Pijany byłem jak świnia, jeśli to jakieś usprawiedliwienie..
Przepraszam raz jeszcze.
Lisowski1612
 
Posty: 22
Dołączył(a): lutego 24 2010 - 22:28:53

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez monaa13 » stycznia 24 2011 - 18:29:31

Może powrócimy do tematu.
Więc nowy tydzień a mnie tchnęło na Dżem, jak fantastycznie się tego słucha :D
Poleć mi coś mocnego na ból istnienia
monaa13
 
Posty: 49
Dołączył(a): kwietnia 5 2010 - 21:15:24
Lokalizacja: Zagłębocze/Kraków

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez gad44 » lutego 2 2011 - 21:58:37

Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale muszę się podzielić moim smutkiem. Jednym z moich większych marzeń było zobaczyć The White Stripes na żywo. A tu przysłowiowy chuj. Zawiesili działalność. Naprawdę jest mi źle.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez HardChief » lutego 3 2011 - 22:44:26

Fejs to fejs, a forum to forum. I bez demonizowania nowych trendów. A co do rozpadów, to "Psio Crew" się rozpadli. Na chorobowym katuję wątki ludowe. "Żywiołak", "Kapela" , "Mosaic", "Percival" i "Psio Crew". "Antyszanty" również na wzmocnienie ducha. A ha, po 3 miesiącach od zapłaty może w końcu trafi do mnie pierwsza płyta Village Collektiv. A już myślałem, że nie można ludziom w Polsce ufać. Pozdrawiam forumowiczów i/lub fejsowiczów.
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez Something » lutego 4 2011 - 07:42:26

Rzt. ze Psio Crew maja jeden album i sie na wiecej nie zapowiada?
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: co słuchacie w tym tygodniu?

Postprzez Sarna » lutego 5 2011 - 03:12:29

Zza wschodniej granicy - "Mandry" http://www.youtube.com/watch?v=FbPZ6G6lPzg i jeszcze południowi sąsiedzi - "Už jsme doma".
tak málo mám krve a ještě mi teče z úst
Sarna
 
Posty: 176
Dołączył(a): marca 2 2008 - 16:18:43
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron