"Drogi Panie" piosenką dnia na Trójce

Forum dyskusyjne o płycie Gospel.

Moderator: praczas-opensources

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » lutego 4 2008 - 19:52:53

Niedźwiedź słuchał i chwalił Lionela Richie - za to też gęsia skórka :D
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bastor » lutego 4 2008 - 20:34:07

Ha ha ! Fakt .

Btw , czy ktoś słuchał jego audycji w radiu Złote Przeboje ? Jak się tam sprawuje ? Pytam z czystej ciekawości :>
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez abd3mz » lutego 4 2008 - 21:00:59

bastor napisał(a):Dostawałem gęsiej skórki gdy słuchałem jego "super luzackich " tekstów.
Nie chcę rozpoczynać OT, ale możesz podać jakiś przykład ?
abd3mz
 
Posty: 95
Dołączył(a): stycznia 27 2008 - 09:46:26
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Postprzez bastor » lutego 4 2008 - 22:46:18

abd3mz napisał(a):Nie chcę rozpoczynać OT, ale możesz podać jakiś przykład ?



Proszę bardzo. W każdej ale to każdej "liście" Pan Marek N. zapodawał tekst o emaliach ( dla nie zorientowanych chodziło mu o e-maile :) ) . Siakiąś taką dumę czuło się w Jego głosie jak zapodał tym podobny tekst, że mnie to osłabiało. I te Jego "zajebiste dowcipy " . Naprawdę nie pamiętam aby jakiś mnie rozśmieszył. Dlatego LP3 słuchałem raczej tylko dla pierwszej 10 bo nie mogłem owego jegomościa strawić. Ot , moje prawo :) Bardziej mi sie podoba Baron na miejscu prowadzącego.
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez abd3mz » lutego 4 2008 - 23:04:19

Misie (i pewnie nie tylko mi) to się podobało (i podoba). No, ale każdy ma prawo do swojego zdania. :) Czy mam rozumieć, że podsłuchujesz LP3 ?
abd3mz
 
Posty: 95
Dołączył(a): stycznia 27 2008 - 09:46:26
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Postprzez bastor » lutego 5 2008 - 00:06:45

Czy podsłuchuję ? Stary, Program 3 Polskiego Radia wystukuje mi rytm dnia. Jestem zakochany w tej stacji :)
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez abd3mz » lutego 5 2008 - 00:13:05

Za chwilę powiesz, że jesteś zarejestrowany na forum.lp3.pl :wink: :P Jeśli nie to zapraszam. :)
abd3mz
 
Posty: 95
Dołączył(a): stycznia 27 2008 - 09:46:26
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Postprzez bastor » lutego 5 2008 - 00:19:05

Hmm, to jest oficjalne forum ? Ja czytam fora Polskiego Radia w tym i Trójki - poszukuje tam info co do utworów które się w ciągu dnia pojawiły w radiu a które zapadły mi w pamięć. W ogóle nie wiem czy i Ty tak masz ale mnie irytuje, że nie ma jak wół napisanej set listy z danego programu na stronie Trójki. Oczywiście zdarzają się wyjątki ale ogólnie to rzadko coś takiego na radio.com.pl/trojka się pojawia.
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez abd3mz » lutego 5 2008 - 00:31:02

bastor napisał(a):Hmm, to jest oficjalne forum ?
Nie. To forum stworzone przez fanów. Takie są najlepsze. :) Ale ostrzegam , że tam są głównie fani LP3. ;)
bastor napisał(a):W ogóle nie wiem czy i Ty tak masz ale mnie irytuje, że nie ma jak wół napisanej set listy z danego programu na stronie Trójki. Oczywiście zdarzają się wyjątki ale ogólnie to rzadko coś takiego na radio.com.pl/trojka się pojawia.
Fakt to jest problem. Choć audycji, których słucham (muzyczne: Mikrokosmos, Mało Obiektywnie, Odkurzone Przeboje, Minimax, Teraz Polskie, LP3 ;), Tanie granie. to chyba tyle tych najczęściej słuchanych) większość (oprócz Minimaxu -ale do tego się już przyzwyczaiłem, zawsze można wysłać emalię :P, albo poszukać- i Odkurzonych przeboi - ostatnio znów zaległości) na ogół dość szybko ma wpisaną tracklistę.

Na oficjalne forum nie zaglądam. Wystarczy, że spojrzałem na kilka tematów i jakoś mnie nie ciągnie.
abd3mz
 
Posty: 95
Dołączył(a): stycznia 27 2008 - 09:46:26
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Postprzez bastor » lutego 5 2008 - 04:27:38

abd3mz napisał(a):Nie. To forum stworzone przez fanów. Takie są najlepsze. :) Ale ostrzegam , że tam są głównie fani LP3. ;)


Mam rozumieć, że lepiej się tam nie wychylać z tekstem iż dobrze się stało, że Marek Niedźwiecki odszedł z LP3 :) ?


abd3mz napisał(a):Na oficjalne forum nie zaglądam. Wystarczy, że spojrzałem na kilka tematów i jakoś mnie nie ciągnie.


Wiem o czym mówisz ale zauważ, że zawsze się tam ktoś taki znajdzie co poda na tacy linki do archiwalnych audycji - HPR&R to dla mnie fenomenalna wręcz audycja i mogę tego słuchać w nieskończoność. W ogóle uważam, że tą audycję to powinna wydać Trójka na jakimś CD.
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Something » lutego 5 2008 - 09:43:52

nie lubie radia :roll:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez bastor » lutego 5 2008 - 10:04:43

Cytując Czesia : " Dlaczemu ? "
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez abd3mz » lutego 5 2008 - 10:20:12

bastor napisał(a):Mam rozumieć, że lepiej się tam nie wychylać z tekstem iż dobrze się stało, że Marek Niedźwiecki odszedł z LP3 :) ?
Bez przesady. :) Chyba wystarczy, że będziesz potrójnie zakręcony. ;) Wśród mniej aktywnych forowiczów znalazłoby się kilku, którzy uważają tak jak Ty. Różnica zdań -jeśli jest odpowiednio wyrażona-nikomu jeszcze nie zaszkodziła. A sytuacja w której wszyscy się ze sobą zgadzają jest najzwyczajniej nudna i chyba prowadzi do upadku forum. Jeżeli słuchasz LP3 to może zajrzyj na forum podczas Listy. Wtedy w tym dziale: http://www.forum.lp3.pl/viewforum.php?f=6 w temacie "1358 (09.02.2008)" (jeszcze go nie ma :)) będziemy na bieżąco komentować notowanie LP3. Zapraszam. :)
bastor napisał(a):Wiem o czym mówisz ale zauważ, że zawsze się tam ktoś taki znajdzie co poda na tacy linki do archiwalnych audycji - HPR&R to dla mnie fenomenalna wręcz audycja i mogę tego słuchać w nieskończoność. W ogóle uważam, że tą audycję to powinna wydać Trójka na jakimś CD.
Na forum.lp3.pl też się ktoś znajdzie. :D Co do HPR&R to zajrzyj do tego tematu:http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=1094 :) Niestety Metz mówił, że audycja na CD nie wyjdzie. :? Mówił najwyżej o składance użytych w audycji utworów.
abd3mz
 
Posty: 95
Dołączył(a): stycznia 27 2008 - 09:46:26
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Postprzez gunther » lutego 5 2008 - 10:31:45

bastor napisał(a):Dostawałem gęsiej skórki gdy słuchałem jego "super luzackich " tekstów.


Super luzackich? Powiedziałbym, że na poziomie i wyważonych. No, ale to już off-topic.
gunther
 
Posty: 9
Dołączył(a): lutego 4 2008 - 15:54:39

Postprzez Something » lutego 5 2008 - 11:20:00

bastor napisał(a):Cytując Czesia : " Dlaczemu ? "

bo fajne rzeczy w radiach to czasem tylko leca
trzeba sluchac dlugi czas by trafic na jedna fajna rzecz

wlasnie sobie wlaczylem trojke, chwilke pogadal Baron i puscil jakies gowno kompletne :/
na dzis moja przygoda z radiem sie konczy :P
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Gospel"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron