Recenzje, wrażenia, i takie te...

Forum dyskusyjne o płycie Gospel.

Moderator: praczas-opensources

Postprzez Nikodem15 » maja 27 2008 - 13:24:42

Może juz ktoś poruszył tę kwestię, ale mam pytanie. Czy to w porządku, ze mój Gospel, którym cieszę się od wczoraj, nie jest w żadnym papierowym opakowaniu i nie posiada żadnego zdjęcia osobnego? Płyta jest na plastikoej tacce a książeczka w przegródce (swoją drogą za wąskiej). I czy to Ok, że przód i tył okładki sa nadrukowane jakby krzywo (z tyłu kod kreskowy jest nawet ucięty)? Tak ma być?

A teraz o samej płycie... 9 numerów znałem już nagrania koncertu w Trójce, nic więdz dziwnego, że wersje studyjne po pierwszym przesłuchaniu wydały mi się jakieś takie bez życia. Ale za drugim już się przywyczaiłem. Jest to coś zupełnie innego od Powstania i Guseł, zabawa dźwiękami oraz konbwencja tekstów ciekawa. Słychać, że Lao tworzy coraz bardziej wój własny styl, bo jest tu sporo z "crossoverowości" "Guseł" i czadu "Powstania", ale wszystko ma zupełnie swoisty klimat niepodobny do niczego. Trudno mi wyróżnić jakąś piosenkę, każda ma w sobie to "coś" i żadna nie sprawia wrażenia "zapchajdziury". Na pewno nie jest to concept album, mimo wiadomych inspiracji w większości numerów.
Nikodem15
 
Posty: 14
Dołączył(a): września 29 2006 - 16:11:35

Postprzez Something » maja 27 2008 - 13:52:06

nowa wersje masz, ja jej nie mam wiec Ci nie powiem czy tam cos krzywo byc powinno czy kolejna niedorobka :P
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Nikodem15 » maja 27 2008 - 14:27:31

Gdzieś czytałem, że mpaKO... to jedyna piosenka o miłości na Gosplu. Sorry, jak dla mnie Paciorek też o tym jest.
Nikodem15
 
Posty: 14
Dołączył(a): września 29 2006 - 16:11:35

Postprzez Adam » maja 27 2008 - 17:28:03

Nikodem15 napisał(a):Może juz ktoś poruszył tę kwestię, ale mam pytanie. Czy to w porządku, ze mój Gospel, którym cieszę się od wczoraj, nie jest w żadnym papierowym opakowaniu i nie posiada żadnego zdjęcia osobnego? Płyta jest na plastikoej tacce a książeczka w przegródce (swoją drogą za wąskiej). I czy to Ok, że przód i tył okładki sa nadrukowane jakby krzywo (z tyłu kod kreskowy jest nawet ucięty)? Tak ma być?


Tak ma być. Także zaopatrzyłem się w digipack-a.
Adam
 
Posty: 383
Dołączył(a): grudnia 6 2005 - 21:44:22
Lokalizacja: synek! nie ma takiego bicia! koniec imprezy!

Postprzez Jupiter » maja 28 2008 - 16:04:16

Nikodem15 napisał(a):Może juz ktoś poruszył tę kwestię, ale mam pytanie. Czy to w porządku, ze mój Gospel, którym cieszę się od wczoraj, nie jest w żadnym papierowym opakowaniu i nie posiada żadnego zdjęcia osobnego? Płyta jest na plastikoej tacce a książeczka w przegródce (swoją drogą za wąskiej). I czy to Ok, że przód i tył okładki sa nadrukowane jakby krzywo (z tyłu kod kreskowy jest nawet ucięty)? Tak ma być?

U mnie też jest tak samo, więc wszystko O.K.
Mi bardzo podoba się ta płyta. Każdy utwór opowiada o fragmencie Ewangelii np. Drogi Panie mówi o Adamie i kusicielu, Do syna Józefa Cieślaka to ostatnie dni przed ukżyżowaniem Jezusa, Hydropiekłowstąpienie to Potop zesłany przez Boga. Jedyne co mi przeszkadza to brak mocnego wykopu, jak np. w Powstaniu Warszawskim (szczególnie "Zrzuty").
Myślę jednak że warto wydać te 29,90 na nową płytę od Lao Che. Pozdr.

[edit] Czym różni się płyta w wydaniu "kolorowym" od wersji brązowej?
Jupiter
 
Posty: 1
Dołączył(a): maja 28 2008 - 14:53:57

Postprzez rozpixelowana88 » maja 28 2008 - 17:03:19

Hej! Więc pierwsze usłyszałam utwór " Czarne kowboje" no i od niego się zaczęło... Melodyjna , wpadająca w ucho muzyka i świetne teksty , płyta bradzo się mi podoba :) Ciesze się że odkryłam ciekawy zespół :)
rozpixelowana88
 
Posty: 5
Dołączył(a): maja 26 2008 - 20:53:20

Postprzez anoosia » czerwca 4 2008 - 09:01:00

Chyba nie do końca to tutaj pasuje ale tu jest do obejrzenia (!) cały koncert ze studia radiowej Trójki. http://www.polskieradio.pl/trojka/koncerty/video/
anoosia
 
Posty: 4
Dołączył(a): kwietnia 6 2008 - 18:15:47

Postprzez Nikodem15 » czerwca 4 2008 - 13:10:33

Pięknie i cudnie, ale zanim mi się załaduje tyle, że będe mógł to spokojnie oglądać, to minie chyba 5 godzin. Czy jest jakiś program umożliwiający zassanie sobie tego vidoe na twardy dysk?
Nikodem15
 
Posty: 14
Dołączył(a): września 29 2006 - 16:11:35

Postprzez bastor » czerwca 4 2008 - 16:03:54

Jest cała masa. Z tych które ja przetestowałem to polecam dwa : Sciagasz sobie nakładkę na firefoxa która umożliwia zassanie danego pliku , których to nakładek jest cała masa na stronie mozilla-eurpe.org.pl lub ( prościej ) zasysasz realplayera ( darmowa wersja ) i on ma taką fajną opcję, że np. przy oglądaniu jakiegoś flimu z youtube czy innego takiego pokazuje Ci się opcja "download video". Szybko, łatwo i przyjemnie :) No i bez potrzebnych zaciachów :D
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Poprzednia strona

Powrót do Płyta "Gospel"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron