Wywiady, reportaże, artykuły na temat nowego albumu.

Forum dyskusyjne o płycie Gospel.

Moderator: praczas-opensources

Postprzez Something » czerwca 11 2008 - 09:19:33

AnnaMaria napisał(a):Something, z tym Maleńczukiem to akurat słabe porównanie. Lubię Maleńczuka, bo jest śmiesznie zakręcony, ale na kasę to on akurat leci bardzo. I nie widzę w tym nic godnego potępienia (poza tym, że ma kompleks na tym tle i dlatego tak gada, jak napisałeś). Nie każdy tak ma. Jest pewien poziom zamożności, który normalnemu człowiekowi zupełnie wystarczy. Osiąga go i resztę czasu przeznacza na podtrzymanie stanu istniejącego oraz realizację pasji, zamierzeń, pomaganie innym. Często tą pasją jest właśnie pomnażanie majątku, ale to dotyczy raczej buców. Tak więc easy, Lao Che to nie Paris Hilton. Zresztą aż taka fortuna im nie grozi, ale kto wie, kto wie:)


jakie porównanie? nie ja wyciągałem Maleńczuka...
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sarna » czerwca 11 2008 - 10:28:59

Adam napisał(a):Hmmmm, niech zgadnę.....Ty zaliczasz się do tej "masy"? :lol:


Niestety, ale masz jeszcze telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności.
Ale wiesz, tak myślałam, że potraktujesz mojego posta bardzo dosłownie...


AnnaMaria napisał(a):A czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi z tym Feelem?


To było tylko rzucone o tak-o, w wywiadzie było wspomniane o tym zespole. No ale nie skłamałam, że Lao nie są jeszcze tak popularni jak Feel, no sami osądźcie.
tak málo mám krve a ještě mi teče z úst
Sarna
 
Posty: 176
Dołączył(a): marca 2 2008 - 16:18:43
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Adam » czerwca 11 2008 - 12:50:21

HardChief napisał(a): ze jest lepszy, bo wcześniej wyszperał...


Nie wkładaj mi w usta słów, których nie wypowiedziałem, kochany. Pisaliśmy o popularności zespołu, a tu nagle jakieś dziwne wnioski ukazują się mym OKOM. Proponuję więcej czytać, czytać ze zrozumieniem.
Adam
 
Posty: 383
Dołączył(a): grudnia 6 2005 - 21:44:22
Lokalizacja: synek! nie ma takiego bicia! koniec imprezy!

Postprzez HardChief » czerwca 11 2008 - 13:01:03

HardChief napisał(a):I nikt, żaden nadęty buc i bufon, nie powinien nawet przez moment pomyślec, ze jest lepszy, bo wcześniej wyszperał...


A oto całe zdanie, w całym kontekście i okazałości. Żadnego wsadu w usta nie było. Zdanie napisane w trybie przyszłym. Przestroga, nie cytat, mój drogi krajanie z najpiękniejszego Grodu Gryfa.
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez AnnaMaria » czerwca 11 2008 - 14:31:49

Andromeda napisał(a):ale jedziecie offtopa, gdzie jest moderator?


Jakiego offtopa? Dziwny to byłby administrator, który doszukiwałby się offtopa w każdym poście. Że niby co ma zrobić? Rozpędzić ludzi po kątach, bo sobie gawędzą w związku z tym, co przeczytali w wywiadzie z Lao Che? Tam, gdzie trzeba interweniuje: np. przeniósł gdzie indziej jakiś kretyński wątek z podforum o koncertach.

Something, masz rację. Tylko odebrałam Twój post jako potwierdzenie tezy, że przy zawodowstwie to już tylko kasa i kasa, a tak wcale być nie musi. No, Maleńczuk to może i musi na te detoksy mieć :lol: . Ale taki Jurek Owsiak? Mieszka w bloku i nie jeździ mercedesem jak ojciec Rydzyk. A, przepraszam, to nawet nie był mercedes. Coś tam jeszcze bardziej błyskało i migało.
AnnaMaria
 
Posty: 299
Dołączył(a): marca 27 2008 - 14:37:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez veida » czerwca 21 2008 - 16:52:27

veida
 
Posty: 248
Dołączył(a): listopada 30 2007 - 00:18:37
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk

Postprzez LuCaS » lipca 6 2008 - 01:27:36

oki to ja chciałbym zamieścić moją rozmowę z Denatem, którą przeprowadziliśmy po występnie zespołu na Dniach Tyskich, wywiad nie zdążył zostać wyemitowany w radiu Studenckim Egida (www.egida.us.edu.pl), którego jestem redaktorem, a rozmowa myślę ciekawa, dlatego zapraszam do słuchania pod adresem :

przester.blox.pl
LuCaS
 
Posty: 2
Dołączył(a): października 17 2006 - 22:35:45
Lokalizacja: Częstchowa

Postprzez HardChief » lipca 14 2008 - 20:22:23

http://jurodiwy-pietruch.blog.pl/koment ... d=13583362

A powyżej link do recenzji jednego z forumowiczów, którego bardzo dawno tu nie było (przynajmniej aktywnego), nad czym nad wyraz ubolewam i mam nadzieję że ten stan się zmieni.
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez Markus » września 4 2008 - 20:59:48

bastor napisał(a):
HardChief napisał(a):
maciek napisał(a):trudną w odbiorze płytę

Sorry, ale mam w głębokim zadzie taki wyznacznik!!! I nie będę polemizował o poziomie Gospelu, bo wskazywanie na argument w dyskusji, że płyta ma jeszcze szerszy odbiór niż Gusła czy Powstanie totalnie do mnie nie trafia.


Drogi Szefie, powiedz mi, jak myślisz ile procent ludzi którzy zaczęli LC od "Gospel", wsłucha się szczerze w " Gusła " i " PW " ?
To zupełnie inna para kaloszy. Ja rozumiem, że chłopaki chcieli odpocząć i nagrać coś w zupełnie innym stylu. Coś takiego łatwego i przyjemnego. M.in. dlatego "Gospel" odniósł taki sukces. Moje ( i nie tyko ) obawy co do przejścia kapeli na zawodowstwo wiążą się z tym, że trzeba będzie się dostosować do gustów słuchaczy i grać w stylu "Gospel". W jakiejś recenzji przeczytałem iż jest to płyta lekka ale to wcale nie jest zarzut. Dla mnie "Gospel" wcale nie niesie tego "emocjonalnego powera". Gdy słucham "Guseł " i " PW " to za każdym razem aż mnie nosi od ładunku emocji zawartych na tych albumach. Gdy słucham "G" nie ma nic. Niiiic. Rozumiem decyzję zespołu, nie mam przecież żadnego wpływu na ich twórczość. Wyrażam tylko nadzieję, że następna płyta to będzie takie " back to the roots ".


Bastor - chciałbym może przynajmniej częściowo rozwiać Twoje wątpliwości. Ja zacząłem właśnie słuchać Lao Che dzięki Gospel i Trójce, która taką muzykę puszcza. I tu biję się w piersi - nie wiem, jak mogłem przeoczyć 2 poprzednie płyty. Ale to dzięki Gospel - która dla mnie jest bardzo dobrą płytą - zainteresowałem się poprzednimi płytami Lao Che. Kupiłem PW, potem też DVD PW. Powstanie Warszawskie mnie powaliło jeszcze bardziej niż Gospel. Teraz od kilku dni delektuję się Gusłami. Bastor - takich jak ja jest wieluNie miej tego nam za złe - odkryliśmy ich późno, ale teraz nadrabiamy zaległości. Pewnie OCZYWIŚCIE część zatrzyma się na Gospel, ale wielu tak jak ja sięgnie wstecz. I tak jak ja zarazi tym rodzinę i znajomych.
Markus
 
Posty: 8
Dołączył(a): września 4 2008 - 20:02:07

Postprzez Kaszysz » września 4 2008 - 21:47:11

Markus napisał(a):Bastor - chciałbym może przynajmniej częściowo rozwiać Twoje wątpliwości. Ja zacząłem właśnie słuchać Lao Che dzięki Gospel i Trójce, która taką muzykę puszcza. I tu biję się w piersi - nie wiem, jak mogłem przeoczyć 2 poprzednie płyty. Ale to dzięki Gospel - która dla mnie jest bardzo dobrą płytą - zainteresowałem się poprzednimi płytami Lao Che. Kupiłem PW, potem też DVD PW. Powstanie Warszawskie mnie powaliło jeszcze bardziej niż Gospel. Teraz od kilku dni delektuję się Gusłami. Bastor - takich jak ja jest wieluNie miej tego nam za złe - odkryliśmy ich późno, ale teraz nadrabiamy zaległości. Pewnie OCZYWIŚCIE część zatrzyma się na Gospel, ale wielu tak jak ja sięgnie wstecz. I tak jak ja zarazi tym rodzinę i znajomych.


Zgadzam sie z Markusem w pelnej rozciaglosci.
Ja swoja przygode z LC rowniez zaczelam od Gospel. Zetknelam sie z ich muzyka pare lat temu przy okazji oglada koncertu PW w TV, ale wtedy jakos sie nie zlozylo i sie w ich muzyke nie zaglebilam.
Gospel zaczelam sluchac przypadkiem. I zachwycilam sie genialnoscia tektow Spietego. Ta plyta jest moim zdaniem prota z pozoru, bo latwiejsze brzmienie, ale te dzwieki niosa ze soba za pomaca slow mnostwo tresci.
Chcialam wiecej i wiecej. I zaglebiaja sie w ich tworczosc siegnelam az do czasow Koli.
Zaluje, ze stracilam tyle lat, ale coz czasu sie nie cofnie.
Nie sadze, ze sa to muzycy, ktorzy beda za wszelka cene probowali zatrzymac fanow, ktorym spodobala sie tylko Gospel. Tyle lat tworzyli muzyke nie dla kasy tylko dla muzyki.
Naprawde sadzicie, ze to moze zmienic?
Jesli tak to chyba zle ich oceniacie.
Ostatnio edytowano września 5 2008 - 08:52:13 przez Kaszysz, łącznie edytowano 1 raz
Wiesz sam, jak nie lubię radykałów.
Kaszysz
 
Posty: 13
Dołączył(a): sierpnia 7 2008 - 12:18:37
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Yanek Muzykant » września 4 2008 - 23:52:51

Pospisuję sie pod ostanimi postami :)
U mnie też zaczelo sie od "Gospel" ale nie mam jakis kompleksów że to dopiero od niej i że dopiero na początku tego roku .Ja się Cieszę sie że wogole mogłem odkryc tak genialny zespól :) (No może trochę szkoda bo częsciej bywałbym na koncertach ) a zafascynowany tym albumem sięgnełem po poprzednie które równie mocno mi sie spodobaly :) I może za pierwszym podejsciem "Gusła" mi nie podeszly(chwycil tylko "Astrolog" i "Klucznik" ) ale po kilku przesluchaniach caly materiał slucha sie wysmienicie i trudno wyróznic jeden ulubiony utwór.No i trudno nie wspomnieć o miażdżącym przekazie albumu PW :)
Tak więc lepiej pózno niż wcale i chociaz moja przygoda z muzyką Lao zaczela się dośc póżno myslę że tak szybko sie nie skończy ;)
Kibicuje chlopakom i życze dalszych sukcesów a moim skromnym zdaniem to nie jest zespól tworzący muzykę 'pod publiczkę" wiec bedzie podążąl swoja drogą i liczyć się będzie muzyka przedewszystkim :)
Yanek Muzykant
 
Posty: 9
Dołączył(a): sierpnia 18 2008 - 22:50:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez roots » września 12 2008 - 13:02:27

Było w innym wątku, ale warto też zamieścić tutaj...wspaniały wywiad:


[url]http://www.ruah.pl/index.php?opt=ruah&task=edit&ids[]=238[/url]
"Zagubiony świat w pogoni materialnej, nie może uniknąć katastrofy industrialnej, potencjalnie zagrożony wojną atomową- trzeba ratować energią duchową!"
roots
 
Posty: 18
Dołączył(a): marca 2 2008 - 17:08:28
Lokalizacja: Żuromin/Płock/Warszawa

Postprzez 139 » listopada 24 2008 - 12:46:04

Witam, poniżej link do wywiadu ze Spiętym:
http://www.mmwroclaw.pl/2343/2008/11/24 ... nterwencje

Pozdr.
139
 
Posty: 1
Dołączył(a): listopada 24 2008 - 12:41:51

Postprzez AnnaMaria » listopada 25 2008 - 18:04:17

No i złota płyta. Odbiór wyróżnienia też we Wrocławiu. Gratulacje!
http://www.rockmetal.pl/wiesci.html?new ... sji_zlotej
"Oni żrą tę pizzę, bo są zmanipulowani. Ja tylko tak przekąszam..."
AnnaMaria
 
Posty: 299
Dołączył(a): marca 27 2008 - 14:37:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Something » listopada 26 2008 - 08:45:27

w koncu :)
gratulacje
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Gospel"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron