Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Forum dyskusyjne o płycie "Prąd stały / Prąd zmienny".

Moderator: praczas-opensources

Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez Dorian » lutego 28 2010 - 16:23:04

Czekałem na tę płytę bardzo długo. Jak ukazał się singiel pt. Czas, tom zgwałcił go tak permanentnie, że dziś tego kawałka już nie mogę słuchać. Mam go zwyczajnie dość..

Ale uporządkujmy fakty. Grupę Lao Che jakiś czas temu umiłowałem sobie z całego swojego serca i ta miłość notorycznie odbija mi się czkawką. Jakiś pech, fatum totalne i splot beznadziejnych zdarzeń. Pierwsze tragiczne zdarzenie miało miejsce nie dalej jak rok temu, kiedy z grupą Le Moor napruci jak bombowce, z głowami pustymi jak bębny Rolling Stonesów, daliśmy fatalny support. Wtedy było mi tak wstyd, że gdyby w pobliżu znajdował się rów tak głęboki jak Rów Mariańskim, to bym doń wskoczył. Ale umówmy się, że to była nasza wina i rzecz pewnie da się jeszcze zrekompensować.
Gorzej było we wrześniu, ale historii z Soliną wspominał już nie będę, bo mogliście ją wszyscy już przeczytać. A jeśli ktoś nie mógł, to sobie poszuka i przeczyta.

Najgorsza rzecz wydarzyła się, proszę Państwa, w piątek. Tak! Dokładnie w ten piątek, któren już za nami, ale nie dalej niż piątek w ubiegłym tygodniu, czyli - dwa dni temu. Mój serdeczny przyjaciel o imieniu Marcin poinformował mnie, że w warszawskich Empikach nowa płyta naszej ulubionej kapeli już jest. W tym samym czasie Marcin uskutecznił telefon do centrali Empików w stolicy i uzyskał informację, że w rzeszowskim Empiku również powinno znajdować się kilka egzemplarzy DC/AC. - Zajebiście - wykrzyknąłem. - Do Rzeszowa mamy jedynie 30 kilometrów, więc jest duża szansa, że jeszcze dziś posłucham sobie Lao Che - kontynuowałem, a moje usta zmieniły się w kształt banana i gdyby nie fakt, że wargi mam małe, to mordę miałem rzeczywiście jak banan. W tym samym momencie wpadłem na błyskotliwy pomysł, aby zadzwonić do kolegi, który pracuje w Rzeszowie, a mieszka w Kolbuszowej, żeby zakupił mi jeden egzemplarz, abym w piątkowy wieczór mógł delektować się dźwiękami, na które czekałem DWA LATA!! Po kilku godzinach oddzwonił ten kolega, który płytę miał mi zakupić i ku mojej radości - oznajmił, że za pół godziny będzie pod moim domem, żeby przekazać mi zafoliowany egzemplarz DC/AC. Myślę sobie: "jest zajebiśćie!" Michał rzeczywiście zjawił się po trzydziestu minutach, choć wydawało mi się, że minęła wieczność. Uiszczając swojemu koledze 35 złotych odebrałem "płytę" na podwórku przed moim domem. Nie zważając na to, że Mama w tym czasie odkurzała mieszkanie, wparowałem w buciorach do swojego pokoju. Wcisnąłem "POWER" i zabrałem się za rozfoliowywanie opakowania z "płytą". Jest pięknie. Okładka sympatyczna, wszystko już na pierwszy rzut oka rzetelnie wykonane. I co? Otwieram, proszę Państwa, swój egzemplarz nowej płyty Lao Che, a w środku nie ma, kurwa, nic! Nic, kompletnie nic. Kupiłem egzemplarz bez krążka i bez wkładki z tekstami. Prąd nie przepłynął, a ja pomimo tego, że już nieco ochłonąłem, na płytę będę musiał czekać do jutra na totalnym wkurwieniu. Powiedzcie mi: dlaczego?
Dorian
 
Posty: 18
Dołączył(a): września 2 2009 - 10:53:22
Lokalizacja: Kolbuszowa

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez dominiko96 » lutego 28 2010 - 16:38:23

pech
dominiko96
 
Posty: 125
Dołączył(a): listopada 7 2009 - 17:59:51

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez Something » lutego 28 2010 - 17:19:43

Za duża rezystancja w stosunku do napięcia.
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez Did » lutego 28 2010 - 22:30:36

Bo to specjalna akcja zespołu, aby nie kupować płyty (a dla sklepów - aby nie sprzedawały) przed oficjalną premierą. Wszystkie dostarczone do sklepów egzemplarze są puste w środku. Dziś w nocy, nie dalej jak trzy godziny bo wybiciu północy, pod wszystkie sklepy zajadą czarne wołgi, których załoga zamieni pudełka na takie z zawartością.
Did
 
Posty: 33
Dołączył(a): października 15 2005 - 10:56:54
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez pani_bufetowa » lutego 28 2010 - 23:00:27

A ci, co mieli płytę w pudełku, jutro obudzą się z pustką.
Nie ma smalcu, z dżemem są puree!
pani_bufetowa
 
Posty: 21
Dołączył(a): listopada 5 2009 - 10:09:39
Lokalizacja: Tczew

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez praczas-opensources » marca 1 2010 - 14:19:01

Osoby, które kupiły album bez płyty w środku proszone są o kontakt: handel@rockers.pl
::: www.opensources.pl ::: Booking - Management - Label :::
praczas-opensources
 
Posty: 75
Dołączył(a): lutego 13 2008 - 21:09:10

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez gad44 » marca 1 2010 - 14:47:37

praczas-opensources napisał(a):Osoby, które kupiły album bez płyty w środku proszone są o kontakt: handel@rockers.pl


Więc to może nie być odosobniony przypadek? Grubo...
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez lachmyta » marca 1 2010 - 15:46:34

to coś jak z Toyotą.
jak chłop nie je mientki, nie gamoń, nie pizda, to na przemijanie, chłop takowy gwizda!
lachmyta
 
Posty: 92
Dołączył(a): lutego 29 2008 - 23:51:39
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez Męski_Michał » marca 1 2010 - 17:33:34

Oszczędzają na płytach^^ MUZYKA LAO MUZYKĄ DLA EKOLOGÓW :D
Męski_Michał
 
Posty: 2
Dołączył(a): listopada 12 2009 - 19:51:05

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez myszow » marca 1 2010 - 18:45:04

To są okładki dla tych co ściągają z sieci.
myszow
 
Posty: 50
Dołączył(a): listopada 16 2006 - 12:43:50

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez nati » marca 1 2010 - 19:00:47

myszow napisał(a):To są okładki dla tych co ściągają z sieci.

Mogli ten pomysł podrzucić Kazikowi :P
a swoją drogą... trochę siara...
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » marca 1 2010 - 19:22:21

Trochę - to jest mało powiedziane chyba.

Najśmieszniejsze, że w takich sytuacjach sam zespół, na którego konto taka "siara" idzie, nie jest najpewniej niczemu winien. Bo spaprał coś po drodze któryś z pośredników.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez Something » marca 1 2010 - 20:37:13

Siara...
Dajcie spokój.
Wszystko zależy jak to jest pakowane. Pewnie ręcznie.
Widać ktoś miał słabszy dzień. Wielki problem...
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez HardChief » marca 1 2010 - 21:48:53

Może to macki Babilonu... Albo cykliści... Ewentualnie proponuję zwalić na Indian... :wink:
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Re: Prąd stały / Prąd zmienny - nie przepłynęły

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » marca 1 2010 - 22:37:40

Jak mniemam, Something, nie jest to dla Ciebie problem, bo kupiłeś płytę, w której jest płyta.
I ja bym się na miejscu Doriana cokolwiek zirytował.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Płyta "Prąd stały / Prąd zmienny"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron